YUKARI BALCILAR
Forumumuza mesaj göndermek için, "Kayıt Ol" a tıklayınız ve üyelik işlemlerinizi yapınız. Daha önceden sitemize üye olduysanız "Kullanıcı Adı" ve "Şifreniz" ile giriş yapınız.
(LÜTFEN DESTEK OLUNUZ)
Desing By_İBRAHİM
YUKARI BALCILAR
Forumumuza mesaj göndermek için, "Kayıt Ol" a tıklayınız ve üyelik işlemlerinizi yapınız. Daha önceden sitemize üye olduysanız "Kullanıcı Adı" ve "Şifreniz" ile giriş yapınız.
(LÜTFEN DESTEK OLUNUZ)
Desing By_İBRAHİM
YUKARI BALCILAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YUKARI BALCILAR

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ALLAH YALNIZ BIRAKMAZ

3 posters
YazarMesaj
Emin BİÇER
GeLiŞMiŞ ÜyE
GeLiŞMiŞ ÜyE
Emin BİÇER

ReP GüCü : 401
Başarı Sistemi : 31

ALLAH YALNIZ  BIRAKMAZ Empty
MesajKonu: ALLAH YALNIZ BIRAKMAZ   ALLAH YALNIZ  BIRAKMAZ Icon_minitimeSalı Mayıs 25, 2010 6:33 am

Bir akşam geç saatte karanlık sokakta yürürken çalılıkların arkasından boğucu çığlık sesleri duydum. Yavaşlayıp sesi dinlediğimde, duyduklarımın boğuşma sesleri olduğunu anladım. Ağır hırıltılar, yırtılan kumaş sesleriydi bunlar. Bir kızın saldırıya uğradığını fark ettim. Müdahale etmeli miydim? Kendi güvenliğim için endişelenmiştim ve bu gece yeni yolu tercih ettiğim için lanet okudum. Sadece, en yakın telefona gidip polisi mi aramalıyım diye düşündüm. Sonsuza kadar sürecekmiş gibi gelmesine rağmen, aklımı başıma almam sadece birkaç saniyemi almıştı. Bu arada kızın sesi gittikçe zayıflıyordu. Hızlı bir şekilde hareket etmem gerektiğini biliyordum. Nasıl bırakıp gidebilirdim?

Sonunda kararımı verdim. Kendi hayatımı riske atsam bile, bu meçhul kıza sırtımı dönemezdim.

Cesur ve atletik bir erkek değildim. Güçlü biri olduğumu söylemek de imkânsızdı. O gücü nereden bulduğumu bilmiyorum; ama kıza yardım etmeye karar verdikten sonra gücümün arttığını hissettim. Çalılıkların arkasına koştum ve saldırganı kızın üstünden çektim. Yere düştük, biraz boğuştuk, sonra da saldırgan benden kurtulup kaçtı.

Ağır ağır soluyarak yukarı tırmandım ve ağacın arkasına çömelmiş hıçkırarak ağlayan kıza yaklaştım. Karanlıkta yüzünü tam seçemiyordum. Onu daha çok korkutmamak için biraz uzaktan konuştum.

"Tamam, geçti" dedim yavaşça. "Adam gitti. Şimdi emniyettesin."

Uzun bir sessizlik oldu. Sonra, hayret ve şaşkınlıkla şu sözleri duydum:

"Baba, sen misin?"

Sonra da, ağacın arkasından küçük kızım Katherine çıktı.
*Yasin BİÇER*
Admin
Admin
*Yasin BİÇER*

ReP GüCü : 311
Başarı Sistemi : 43

MesajKonu: Geri: ALLAH YALNIZ BIRAKMAZ   ALLAH YALNIZ  BIRAKMAZ Icon_minitimeÇarş. Mayıs 26, 2010 11:42 am

Güzel bir kıssadan hisse daha,
bana dokunmayan yılan 1000 yıl yaşasın sözünün ne kadar yanlış olduğunu bir kez daha görmüş oluyoruz

Bu güzel ve anlamlı paylaşım için sizi tebrik ederim.
İbrahim BİÇER
Admin
Admin
İbrahim BİÇER

ReP GüCü : 430
Başarı Sistemi : 15

MesajKonu: Geri: ALLAH YALNIZ BIRAKMAZ   ALLAH YALNIZ  BIRAKMAZ Icon_minitimeÇarş. Mayıs 26, 2010 3:35 pm

güzel bi kıssadan hisse emeğinize sağlıkk kimin nerde ne ile karşılaşacağı hiç belli olmuyo ...
http://yukaribalcilar.net

ALLAH YALNIZ BIRAKMAZ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ALLAH'I ZİKR ETMEK
» ***ALLAH'IM***
» Allah'ın Hİkmetİne Akıl Ermez
» Allah'ın Hİkmetİne Akıl Ermez
» ALLAH'TAN HİÇ BAĞIŞLANMA DİLEMEDİ