YUKARI BALCILAR
Forumumuza mesaj göndermek için, "Kayıt Ol" a tıklayınız ve üyelik işlemlerinizi yapınız. Daha önceden sitemize üye olduysanız "Kullanıcı Adı" ve "Şifreniz" ile giriş yapınız.
(LÜTFEN DESTEK OLUNUZ)
Desing By_İBRAHİM
YUKARI BALCILAR
Forumumuza mesaj göndermek için, "Kayıt Ol" a tıklayınız ve üyelik işlemlerinizi yapınız. Daha önceden sitemize üye olduysanız "Kullanıcı Adı" ve "Şifreniz" ile giriş yapınız.
(LÜTFEN DESTEK OLUNUZ)
Desing By_İBRAHİM
YUKARI BALCILAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YUKARI BALCILAR

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Köyümüzden Güncel Haberler

3 posters
YazarMesaj
*Yasin BİÇER*
Admin
Admin
*Yasin BİÇER*

ReP GüCü : 311
Başarı Sistemi : 43

Köyümüzden Güncel Haberler Empty
MesajKonu: Köyümüzden Güncel Haberler   Köyümüzden Güncel Haberler Icon_minitimeCuma Eyl. 03, 2010 10:22 am

Burada köyümüzden güncel haber ve olayları paylaşalım.
*Yasin BİÇER*
Admin
Admin
*Yasin BİÇER*

MesajKonu: Köy yolumuzda asfalt çalışması ve Akdoğan köyü girişinde çalışma...   Köyümüzden Güncel Haberler Icon_minitimeCuma Eyl. 03, 2010 10:27 am

Geçen Pazar - Pazartesi köydeydim,

gidişte Akdoğan köyü girişinde çalışma var, ne yapıldığını tam anlayamadım ama epey kazılmış giriş kısmı belkide köprü v.b. birşey yapıyorlar...

Kırmızı Ebe Türbesini geçtikten sonra yolda ziftleme ve asfaltlama çalışması vardı, pazar günü yol sadece ziftlenmiş şekildeydi, 20 km/h ile seyrederken bile arabanın heryanı zift oldu, pazartesi günü dönerken zift üzerine taş dökülüp silindirle ezildiğini gördüm,
Yollarımız düzelecek gibi, inşaallah tekrar bozulmaz...

Köyde ise pek kalabalık olmasa da Teravih namazında 15 kişi kadar vardık, bu durum beni sevindirdi,
kendi adıma utanarak söylüyorumki hatırladığım kadarıyla köydeki ilk iftar ve sahurumu yaptım, köydeki maneviyat ayrı oluyor herkese tavsiye ederim...
İbrahim BİÇER
Admin
Admin
İbrahim BİÇER

ReP GüCü : 430
Başarı Sistemi : 15

MesajKonu: Geri: Köyümüzden Güncel Haberler   Köyümüzden Güncel Haberler Icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 1:10 pm

abi köye olan özlemimiz bi nebze olsun dindi paylaşımın için çok sağoll ( bu arada arabanın ziftlerini mazot ile yıkayarak çıkartabilirsin) Very Happy
http://yukaribalcilar.net
*Yasin BİÇER*
Admin
Admin
*Yasin BİÇER*

MesajKonu: Geri: Köyümüzden Güncel Haberler   Köyümüzden Güncel Haberler Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 10:14 am

Sen sağol ne demek Wink

Yaklaşık 2 saat boyunca gazyağıyla heryerini sildim İbrahim, küçük ziftli taşlar çamurluk içlerine ve hemen heryere dolmuş onlarıda mümkün olduğuna çıkardım da bende bitap düştüm...
*Yasin BİÇER*
Admin
Admin
*Yasin BİÇER*

MesajKonu: Arefe günü İftar yemeği   Köyümüzden Güncel Haberler Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 10:16 am

Arefe günü köyümüzde dernek yönetimi tarafından iftar yemeği verilecektir,
dernek yönetimi her organizasyonda olduğu gibi köyümüze ulaşım için otobüs kaldıracaktır,
Otobüsler 08 Eylül Arefe günü saat 10:00 da Bentderesi - Hacıbayram Camiine çıkışın tam karşısından (yani herzamank yerinden) kalkacakak ve ÜCRETSİZ ulaşım imkanı sağlayacaktır,
ALLAH hayır sahiplerinde razı olsun...

Ben de ALLAH nasip ederse gelmeyi can-ı gönülden istiyorum, inşaallah güzel bir organizasyon olur...

En son *Yasin BİÇER* tarafından Salı Eyl. 07, 2010 4:47 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
İbrahim BİÇER
Admin
Admin
İbrahim BİÇER

ReP GüCü : 430
Başarı Sistemi : 15

MesajKonu: Geri: Köyümüzden Güncel Haberler   Köyümüzden Güncel Haberler Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 12:26 pm

sağol abi paylaşım için inşallah her seneki gibi buda güzel bi organizasyon olur
http://yukaribalcilar.net
*Yasin BİÇER*
Admin
Admin
*Yasin BİÇER*

MesajKonu: Geri: Köyümüzden Güncel Haberler   Köyümüzden Güncel Haberler Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 3:55 pm

İbrahim BİÇER demiş ki:
sağol abi paylaşım için inşallah her seneki gibi buda güzel bi organizasyon olur

İnşaallah Wink
*Yasin BİÇER*
Admin
Admin
*Yasin BİÇER*

MesajKonu: Geri: Köyümüzden Güncel Haberler   Köyümüzden Güncel Haberler Icon_minitimeÇarş. Şub. 02, 2011 5:12 pm

Köyde malumunuz epey kar varmış, babamlar geçen cumartesi köydeydi.
Havalar böyle karlıyken gidip 1 gün kalmayı çok istiyorum inşaallah nasip olur Smile
Muhsin BİÇER

Muhsin BİÇER

ReP GüCü : 7
Başarı Sistemi : 1

MesajKonu: Geri: Köyümüzden Güncel Haberler   Köyümüzden Güncel Haberler Icon_minitimeCuma Şub. 25, 2011 9:34 am

Bu sitede emeği geçen herkese teşekkürler köyümüzün haberlerinin paylaşılması güzel
*Yasin BİÇER*
Admin
Admin
*Yasin BİÇER*

MesajKonu: Geri: Köyümüzden Güncel Haberler   Köyümüzden Güncel Haberler Icon_minitimePtsi Mart 28, 2011 10:03 am

Dün köydeydim,
ağaçlar tomurcuklanmış, çayırlar hafiften yeşermiş, tepelerde azda olsa kar var, köylümüz gübre atmakla tarla sürmekle meşgul, camiimizin İmamının babası camiinin dışını boyamış, köylününde emeğiyle çatısı aktarılmış, ALLAH kendinden razı olsun, böyle on kişi olsa herşey bambaşka olabilirdi...

ve pınarımız maalesef kurumuş...

Yakında fotoğrafları ekleyeceğim...

Köyümüzden Güncel Haberler
1 sayfadaki 1 sayfası