YUKARI BALCILAR
Forumumuza mesaj göndermek için, "Kayıt Ol" a tıklayınız ve üyelik işlemlerinizi yapınız. Daha önceden sitemize üye olduysanız "Kullanıcı Adı" ve "Şifreniz" ile giriş yapınız.
(LÜTFEN DESTEK OLUNUZ)
Desing By_İBRAHİM
YUKARI BALCILAR
Forumumuza mesaj göndermek için, "Kayıt Ol" a tıklayınız ve üyelik işlemlerinizi yapınız. Daha önceden sitemize üye olduysanız "Kullanıcı Adı" ve "Şifreniz" ile giriş yapınız.
(LÜTFEN DESTEK OLUNUZ)
Desing By_İBRAHİM
YUKARI BALCILAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YUKARI BALCILAR

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

KATİL İSRAİLİ ŞİDDETLE KINIYORUZ (ALLAH sizi ISLAH etsin)

2 posters
YazarMesaj
İbrahim BİÇER
Admin
Admin
İbrahim BİÇER

ReP GüCü : 430
Başarı Sistemi : 15

KATİL İSRAİLİ ŞİDDETLE KINIYORUZ (ALLAH sizi ISLAH etsin) Empty
MesajKonu: KATİL İSRAİLİ ŞİDDETLE KINIYORUZ (ALLAH sizi ISLAH etsin)   KATİL İSRAİLİ ŞİDDETLE KINIYORUZ (ALLAH sizi ISLAH etsin) Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 2:01 pm

Aralarında Türk vatandaşının da bulunduğu çok sayıda masum yardım gönüllüsü uluslararası karasularda İsrail'li teröristler tarafından katledildi. Saldırıda şu ana kadar gelen haberlere göre en az 19 kişi şehit oldu. İsrail'e ve gerçekleştirdiği kanlı saldırıya öfke çok büyük.

Gazze'ye yardım konvoyundaki gemilere İsrail askerleri tarafından kanlı bir operasyon düzenlendi. Operasyonda ölenlerin sayısına ilişkin çelişkili bilgiler geliyor. İsrail hükümetine göre 10, İsrail basınına göre ise 16 ile 20 arasında kişi hayatını kaybetti.

El Cezire televizyonu ise ölenlerin 9'unun Türk olduğunu duyurdu.

İSRAİL TV'LERİ: GÖZALTINA ALINANLAR HAPSE ATILACAK

İsrail basını ölü ve yaralı sayısına ilişkin bilgileri, İsrail kaynaklarına değil yabancı kaynaklara atıfta bulunarak verdi.

YARALILAR AŞKELON'A SEVK EDİLDİ

İsrail televizyon kanalları, yaralıların Aşkelon'daki hastaneye sevkedildiklerini belirtirken, operasyonda yaralı askerler de bulunduğunu, bunlardan ağır yaralı birinin de Hayfa'ya nakledildiğini duyurdular.

GÖZALTINA ALINANLAR DA CEZAEVİNE GİRECEK

Bu arada Kanal 10 televizyonu, gözaltına alınanların bir kısmının cezaevlerine konulması için hazırlıklar yapıldığına bültenlerinde yer verdi.

GAZZE KIYILARI ABLUKA ALTINDA

Televizyon ayrıca, Gazze Şeridi'nden botların denize açılmasını önlemek için, Gazze kıyılarının da tümüyle abluka altına alındığını kaydetti.

Kanal 2 televizyonu, gemidekilerin daha önce söyledikleri gibi pasif bir direniş içinde olmadıklarını, askerlere bıçak ve çubuklarla saldırdıklarını da ifade etti.

Gazze'ye insani yardım götüren gemilere yapılan operasyonun ardından, helikopterlerle Tel Aviv'e getirilen yaralılar İsrailli askerler tarafından ambulanslara taşındı.

İsrail baskınında yaralanan aktivistlerin ilk görüntüleri ajanslara düştü.

Yaralıların boyun ve baş bölgelerinden vurulduğu görüldü.

Aktivistlerin ağır yaralarına rağmen sevkiyat sırasında ellerinde plastik kelepçeler olması ise dikkat çekti.

İsrail baskınında yaralanan aktivistlerin ilk görüntüleri ajanslara düştü.

İsrail saldırısına Türkiye'den tepkiler

Gazze'ye insani yardım götüren gemilere yapılan operasyonun ardından, helikopterlerle Tel Aviv'e getirilen yaralılar İsrailli askerler tarafından ambulanslara taşındı.

Yaralıların boyun ve baş bölgelerinden vurulduğu görüldü.

Aktivistlerin ağır yaralarına rağmen sevkiyat sırasında ellerinde plastik kelepçeler olması ise dikkat çekti.

Dışişleri Bakanlığı'na çağrılan İsrail Büyükelçisi Gabi Levy'e, İsrail'in yaralıları bir an önce Türkiye'ye göndermesi istendi.

Türkiye, olayla ilgili ayrıntılı bir rapor talep ederken, uluslararası sularda seyreden gemilerin serbest bırakılması istendi...

Levy ile yapılan konuşmada, Türkiye'nin uluslararası hukuktan doğan haklarının saklı bulunduğu hatırlatıldı. Yazılı bir nota verilmedi. Talepler sözlü olarak iletildi.

Dışişleri Bakanlığı'na çağrılan İsrail Büyükelçisi Gabi Levy'e, İsrail'in yaralıları bir an önce Türkiye'ye göndermesi istendi.

KAYNAK KIZILCAHAMAMHABER.COM
http://yukaribalcilar.net
*Yasin BİÇER*
Admin
Admin
*Yasin BİÇER*

ReP GüCü : 311
Başarı Sistemi : 43

MesajKonu: Geri: KATİL İSRAİLİ ŞİDDETLE KINIYORUZ (ALLAH sizi ISLAH etsin)   KATİL İSRAİLİ ŞİDDETLE KINIYORUZ (ALLAH sizi ISLAH etsin) Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 3:52 pm

Yazı içeriği kodlu flan İbrahim, hiçbirşey okuyamadım.

Ne acıdırki içimizden gelenleri sözlü olarak yada fiilen ifade edemiyoruz, olanlara bön bir şekilde seyirciyiz ve israil haber kaynakları vasıtasıyla bilgilenebiliyoruz.
Belki biraz ağır olacak ama eli kolu bağlanıp işkence gören ve gururuyla oynanan birisi gibiyiz şu durumda ve neticede ellerimiz serbest kalsa da pek birşey yapabileceğimizi sanmıyorum maalesef
Vefat edenlere ALLAH tan rahmet, arkasında kalanlara sabır ve yardım diliyorum,

ALLAH ın adaletine bütün sadakatimle inanıyor ve nazarımda hayvandan çok daha aşağı olan bu insanları ALLAH a havale ediyorum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bela okumak bize yakışmaz, ALLAH o aşağılıkları en güzel şekilde cezalandıracaktır zaten, bu sebeple izninle başlığı değiştiriyorum İbrahim
İbrahim BİÇER
Admin
Admin
İbrahim BİÇER

ReP GüCü : 430
Başarı Sistemi : 15

MesajKonu: Geri: KATİL İSRAİLİ ŞİDDETLE KINIYORUZ (ALLAH sizi ISLAH etsin)   KATİL İSRAİLİ ŞİDDETLE KINIYORUZ (ALLAH sizi ISLAH etsin) Icon_minitimeCuma Haz. 04, 2010 3:20 pm

Yasin BİÇER demiş ki:
Yazı içeriği kodlu flan İbrahim, hiçbirşey okuyamadım.

Ne acıdırki içimizden gelenleri sözlü olarak yada fiilen ifade edemiyoruz, olanlara bön bir şekilde seyirciyiz ve israil haber kaynakları vasıtasıyla bilgilenebiliyoruz.
Belki biraz ağır olacak ama eli kolu bağlanıp işkence gören ve gururuyla oynanan birisi gibiyiz şu durumda ve neticede ellerimiz serbest kalsa da pek birşey yapabileceğimizi sanmıyorum maalesef
Vefat edenlere ALLAH tan rahmet, arkasında kalanlara sabır ve yardım diliyorum,

ALLAH ın adaletine bütün sadakatimle inanıyor ve nazarımda hayvandan çok daha aşağı olan bu insanları ALLAH a havale ediyorum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bela okumak bize yakışmaz, ALLAH o aşağılıkları en güzel şekilde cezalandıracaktır zaten, bu sebeple izninle başlığı değiştiriyorum İbrahim
abi online html editörden gerekli ayarlmaları yapıyorum sende firefox kullandığından dolayı kodlar gözüküyo saygılarımla!!!
http://yukaribalcilar.net

KATİL İSRAİLİ ŞİDDETLE KINIYORUZ (ALLAH sizi ISLAH etsin)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ALLAH için sevmek ve ALLAH için Kızmak...
» ***ALLAH'IM***
» ALLAH-U ALLAH
» ALLAH c.c. HaZReTLeRi
» ALLAH'I ZİKR ETMEK