YUKARI BALCILAR
Forumumuza mesaj göndermek için, "Kayıt Ol" a tıklayınız ve üyelik işlemlerinizi yapınız. Daha önceden sitemize üye olduysanız "Kullanıcı Adı" ve "Şifreniz" ile giriş yapınız.
(LÜTFEN DESTEK OLUNUZ)
Desing By_İBRAHİM
YUKARI BALCILAR
Forumumuza mesaj göndermek için, "Kayıt Ol" a tıklayınız ve üyelik işlemlerinizi yapınız. Daha önceden sitemize üye olduysanız "Kullanıcı Adı" ve "Şifreniz" ile giriş yapınız.
(LÜTFEN DESTEK OLUNUZ)
Desing By_İBRAHİM
YUKARI BALCILAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YUKARI BALCILAR

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

kurallara uymayan üyeler banlanacak

2 posters
YazarMesaj
İbrahim BİÇER
Admin
Admin
İbrahim BİÇER

ReP GüCü : 430
Başarı Sistemi : 15

kurallara uymayan üyeler banlanacak Empty
MesajKonu: kurallara uymayan üyeler banlanacak   kurallara uymayan üyeler banlanacak Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 2:54 pm

yetkili arkadaşlara sesleniyorum forum kurallarına uymayan arkadaşlar yetkisi dahilinde banlanacak yetkiniz bunu yapmak için sınırlı ise bir üst rütbeye bu sunulacak şayet onunda yetmiyor ise adminlerce bu işlem gerçekleştirilecektir saygılarımla !!!
http://yukaribalcilar.net
*Yasin BİÇER*
Admin
Admin
*Yasin BİÇER*

ReP GüCü : 311
Başarı Sistemi : 43

kurallara uymayan üyeler banlanacak Empty
MesajKonu: Geri: kurallara uymayan üyeler banlanacak   kurallara uymayan üyeler banlanacak Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 8:51 pm

Henüz yeni bir yapılanma sürecinde olduğumuz için gereksiz konu açan yada aynı konuya dair birkaç konu açan, klişe paylaşımlar yapan arkadaşları şimdilik kibar şekilde uyarıyorum, kırıcı ve yıkıcı olmak istemiyorum.
Konulan kuralların ve uyarıların çok etkili olAmadığını ve sebebini ise bir musibet bin nasihatten iyidir sözüne bağlıyorum.

Yalnız icabı halinde gereken yapılacaktır elbette...

kurallara uymayan üyeler banlanacak
1 sayfadaki 1 sayfası